HİZMETLERİMİZ

local_play

Tanıtım Filmi

Hangi sektörde olursa olsun her firma tanıtım filmi ve reklama ihtiyaç duyar. Günümüz internet kullanıcılarının %97si video izlediğine göre , video prodüksiyonlarının pazarlama ağında ne kadar etkili olduğu ortadadır.

Havadan Çekim

Drone çekimleri, yerçekimlerinde elde edilemeyecek farklı açılar ve kadrajlarla estetik görüntüler sağlar. Sunmak istediğiniz etkinlik veya bir yapının farklı açılarından daha önce hiç fark edilmeyen birçok ayrıntısını sergilemenize olanak sunar.

Gazete Reklamları

Gazete reklamları seçkin bir kesime hitap ederler. Kolay ulaşılabilir ve temin edilebilirler. Günlük hayatta her an rastlanabilirler. Diğer tanıtım seçeneklerinden daha makuldür. Günlük değişiklik yapma imkanı verir.

camera

Fotoğraf Çekimi

Özel Çekimler, Kurumsal Çekimler, Açık ve Kapalı Alan Çekimleri, Konsept Çekimler, 360 derece sanaltur çekimleri, Yiyecek içecek çekimleri ve bizim aklımıza gelmeyen ama sizin fotoğraf çekimi ihtiyacınız olduğu her alanda yanınızdayız.

Açıkhava Reklamları

Rekabet ortamında iletişimin vazgeçilmezleri arasında yer alan açık hava reklamlarının hedef kitle ile direk temas kurması, yeni pazarlara ulaşımı ve hızlı geri dönüşümü, kuruluşunuza kalıcı prestij ve güçlü bir marka imajı kazandıracaktır.

Baskı & Matbaa İşleri

Matbaa sektöründe müşteri odaklı çalışan bir marka olmak birçok matbaa mağduru için şirketimizi çölde bir vaha haline getiriyor. Geleneksel matbaadan çok çekmiş müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sinema Reklamları

Sinema reklamı, tanıtımı yapılacak olan ürünün tüm özelliklerini en çarpıcı şekilde ve kısa bir sürede göz önüne serer. Ortamına uygun olarak hazırlanan ve gerekli sıklıkta gösterilen reklamlar etkin ve hatırda kalıcı olacaktır.

Grafik & Tasarım

Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, antetli kağıt, stand tasarımı. Tasarımda farklılaşan özgün çalışmalarla rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Web Tasarım

HTML5 etiketleri ve CSS3 ile websitelerinizin otomatik olarak ayarlanabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan göz kamaştırıcı ve duyarlı websiteleri tasarlıyoruz. Daha çok etkileşim sağlayan, sonuç odaklı ve modern tasarımlı siteler hazırlıyoruz.

Bizi arayın +90 322 459 94 00 yada eposta gönderin bilgi@hayatmedya.com.tr

Mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın.